Cenník

cennik
Profesionálny.

Permanentný make Up

Ak máme navrhnutý správny tvar a namiešanú vhodnú farbu, ktorá ladí k vlasom a k tónu pleti máme zaručene dokonalý výsledok. Vtedy si nikto nevšimne, že na tvári máte niečo tetované.

Dokonalé.

Kozmetické ošetrenie

Kozmetické čistenie pleti predstavuje komplexnú a odbornú starostlivosť o pleť tváre, krku a dekoltu. Jeho podstatou je hĺbkové vyčistenie pórov a odstránenie mazu, nečistôt a odumretých vrstiev kože.

Šetrná.

Depilácia voskom

Depilácia voskom je najpopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jej efekt vydrží i niekoľko týždňov a pokožku zanecháva nádherne hladkú.

 
Jednoducho a kvalitne.

Naša práca

Každá pleť je jedinečná a preto potrebuje osobitý prístup. V ponuke mám viacero ošetrení. Okrem základných kozmetických ošetrení Vám ponúkam bohatú ponuku úkonov kozmetickými prístrojmi. S klientom pracujem individuálne, nevenujem sa naraz dvom alebo dokonca niekoľkým klientom. Možnosť zakúpenia darčekových poukážok a profesionálnej kozmetiky na domáce ošetrenie pleti. Svoju prácu vykonávam s láskou a úctou ku všetkým zákaznikom.


Vernostný program a darčekové poukážky

Pre stálych klientov je pripravované poďakovanie za Vaše pravidelné návštevy vo forme Vernostného programu. Každá 10. návšteva je za zvýhodnenú cenu -50%.
Urobte radosť Vašim blízkym kolegom a zamestnancom. Potešte Vašich priateľov. Každý deň má niekto sviatok, narodeniny alebo nejaký úplne iný dôvod k oslave. Darčekový poukaz je darček, ktorým určite potešíte. V štúdiu Vám ponúkam poukazy v hodnote 15-25 eur.